3M™ Underläggsplattor med centreringspinne används tillsammans med Scotch-Brite™-ytkonditioneringsrondeller. Våra stödplattor stör inte arbetsytan.
Centrera Scotch-Brite™-ytkonditioneringsrondeller snabbt och enkelt med 3M™-underläggsplattor med centreringspinne. Våra stödplattor gör att rondellerna kan användas i en normal vinkel. De stör inte arbetsytan och ser till att det går snabbare att centrera rondellerna.
Användningsområden | Slipning |
Maximal hastighet | 6000 rpm |
Produkttyp | Underläggsplatta |
Varumärken | 3M™ |
Total diameter (metrisk) | 180 mm |
Broschyrer
(PDF, 33MB)
Tack för din förfrågan. Informationen du lämnar på detta formulär kommer att användas för att svara på din förfrågan antingen via e-post eller telefon. Förfrågan besvaras av en 3M-representant alternativt av en av våra auktoriserade affärspartners, med vilka vi kan komma att dela din personliga information i enlighet med 3M:s sekretesspolicy.
Vi har fått ditt meddelande och tittar nu på din förfrågan
En av våra representanter kommer att kontakta dig via telefon eller e-post