3M™ Återanvändbar helmask FF-602F har en panoramasiktskiva utformad för att ge optisk kvalitet och ett praktiskt taget obegränsat synfält. FF-602F är kompatibel med 3M™ Filter i DT-serien och lämplig för en mängd olika användare och användningsområden.
3M™ Återanvändbar helmask FF-602F har en panoramasiktskiva är utformad för att ge optisk kvalitet och ett praktiskt taget obegränsat synfält. Med en frontmonterad filterport och kompatibel med 3M™ Filter i DT-serien, är FF-602F lämplig för en mängd olika användare och användningsområden. Observera att 3M™ Återanvändbar helmask FF-602F tidigare hette Scott™ Vision 2 Återanvändbar helmask.
Tack för din förfrågan. Informationen du lämnar på detta formulär kommer att användas för att svara på din förfrågan antingen via e-post eller telefon. Förfrågan besvaras av en 3M-representant alternativt av en av våra auktoriserade affärspartners, med vilka vi kan komma att dela din personliga information i enlighet med 3M:s sekretesspolicy.
Vi har fått ditt meddelande och tittar nu på din förfrågan
En av våra representanter kommer att kontakta dig via telefon eller e-post