3M™ Trizact™ PSA-rulle med filmrondeller 268XA består av rondeller av aluminiumoxid i micron kornstorlek på en tålig filmbaksida. Använd 3M™ Trizact™ PSA-rulle med filmrondeller 268XA för reparationer av defekter på glas och solida ytor t.ex. Corian.
Använd 3M™ Trizact™ PSA-rulle med filmrondeller 268XA för reparationer av defekter på glas och solida ytor t.ex. Corian. Våra rondeller består av exakt formade pyramider som slits ner kontinuerligt varvid nytt slipmedel exponeras. Rondellerna är gjorda av aluminiumoxid i micron kornstorlek på en tålig filmbaksida. De kräver lite vatten och används i få processteg vilket gör ytnivelleringen effektivare.
Tack för din förfrågan. Informationen du lämnar på detta formulär kommer att användas för att svara på din förfrågan antingen via e-post eller telefon. Förfrågan besvaras av en 3M-representant alternativt av en av våra auktoriserade affärspartners, med vilka vi kan komma att dela din personliga information i enlighet med 3M:s sekretesspolicy.
Vi har fått ditt meddelande och tittar nu på din förfrågan
En av våra representanter kommer att kontakta dig via telefon eller e-post