3M™ DBI-SALA® Adapter för höjdjustering för dragkrok och slutna utrymmen är konstruerad i matat aluminium och har en ytfinish i svart pulverlack. I tillämpningar där stora fordon krävs för användning med 3M™ DBI-SALA® Motviktsbas med hög kapacitet för slutna utrymmen kan adaptern användas.
Justera höjden i tillämpningar där stora fordon krävs för användning med 3M™ DBI-SALA® Motviktsbas med hög kapacitet för slutna utrymmen genom att använda 3M™ DBI-SALA® adapter för dragkrok. Adaptern för höjdjustering för dragkrok är huvudsakligen konstruerad i specialmatat aluminium och har en ytfinish med blanksvart pulverlack. Den kan användas vid montering på extra stora fordon där hisskopplingen sitter på 25 till 84 cm höjd. Den har en lättviktig, flyttbar konstruktion. När den används som en del i vårt kompletta system uppfyller den kraven för EN795:2012, EN1496:2006, CEN/TS 16415:2013 och AS/NZS 5532:2013.
Tack för din förfrågan. Informationen du lämnar på detta formulär kommer att användas för att svara på din förfrågan antingen via e-post eller telefon. Förfrågan besvaras av en 3M-representant alternativt av en av våra auktoriserade affärspartners, med vilka vi kan komma att dela din personliga information i enlighet med 3M:s sekretesspolicy.
Vi har fått ditt meddelande och tittar nu på din förfrågan
En av våra representanter kommer att kontakta dig via telefon eller e-post