3M™ Hängare 1075 är en utmärkt lösning för att hänga upp produkter i butiker och för reparation i butik av skadade förpackningar. 3M™ Hängare 1075 har en genomskinlig polyesterrygg som är beständig mot nötning, delning och kantrivning, och text och bilder på förpackningen syns igenom den. Den har en konfiguration med deltahål för att fungera med bredare, dubbeltrådiga krokar.
Med 3M™ Hängare 1075 kan du hänga upp vakuumförpackningar, kartonger och de flesta andra förpackningsytor. Våra flikar är perfekta för att reparera skadade förpackningar på plats i butiken, till exempel trasiga stansade hål i kartongbakstycken. Varorna förblir i lager samtidigt som man undviker onödigt och rörigt skräp från skadade förpackningar. De låter produkterna hänga där de syns bra, och de gör dem snygga att titta på när de ställs upp på hyllor. Polyesterbaksidan motstår nötning, delning och kantrivning, och den genomskinliga tejpen döljer inte förpackningstext, varumärken eller grafik. Att tejpen har staplats i förväg på arkhållarna ger enkel applicering och portabilitet.
Tack för din förfrågan. Informationen du lämnar på detta formulär kommer att användas för att svara på din förfrågan antingen via e-post eller telefon. Förfrågan besvaras av en 3M-representant alternativt av en av våra auktoriserade affärspartners, med vilka vi kan komma att dela din personliga information i enlighet med 3M:s sekretesspolicy.
Vi har fått ditt meddelande och tittar nu på din förfrågan
En av våra representanter kommer att kontakta dig via telefon eller e-post