3M™ Protecta® Kopplingslinor är en utmärkt lösning för kopplingsenheten i ett fallbegränsande kopplingslinesystem. Tillverkade i flätat polyamidrep med säkerhetssömmar. Rep med 10,5 mm diameter.
Fallbegränsande kopplingslinor hindrar användaren från att röra sig in i ett område som utgör en fallrisk. 3M™ Protecta® Positioneringslinor är tillverkade i 10,5 mm hållbart, flexibelt och robust, flätat polyamidrep. De finns i flera längder och kopplingskombinationer för att passa användarens olika behov.
Tack för din förfrågan. Informationen du lämnar på detta formulär kommer att användas för att svara på din förfrågan antingen via e-post eller telefon. Förfrågan besvaras av en 3M-representant alternativt av en av våra auktoriserade affärspartners, med vilka vi kan komma att dela din personliga information i enlighet med 3M:s sekretesspolicy.
Vi har fått ditt meddelande och tittar nu på din förfrågan
En av våra representanter kommer att kontakta dig via telefon eller e-post